Özel Ders

Soru Sor

Hediye

YAZILIDAN 100 ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM!

Sınavlardan 100 almak elbette kolay olmadığı gibi zor da değildir. Önemli olan doğru kişilerle çalışmak ve nasıl çalışacağını iyi bilmekten geçer. Şu an bu yazıyı okuyorsanız çok şanslısınız. Matematik geometri konusunda her konuyu en kısa sürede uzmanından eksiksiz olarak öğreneceksiniz.Şunu iddia ediyorum ki matematik geometri konu anlatım ve soru çözüm ders videolarımı sonuna kadar izleyen zaten yazılılardan yüz almaya adaydır. Çünkü kolaydan zora her soru tarzını mantığıyla ve özel taktikleriyle öğretiyorum. Peki yazılıdan nasıl 100 alınır ?

Matematik Nasıl Çalışılır ?

3 ADIMI UNUTMA

MOTİVASYON

Her zaman motivasyonunuzu en yüksekte tutunuz. Planlı ve sıklıkla çalışamamış olsanız dahi kısa sürede videolarımla matematik geometriyi halledebilecek ve yazılıdan yüz alacaksınız..! Haydi o zaman hemen başla.. 🙂

1.ADIM

DERS VİDEOLARIMI İZLEYİNİZ

Konu anlatım ve soru çözüm videolarımı sonuna kadar izleyiniz, videoyu izlerken bilgileri, pratik yolları vs not defterinize yazınız.

2.ADIM

DEFTERİNİ TEKRAR ET

Öğretmeninizin matematik defterine yazdırdığı tüm soruları baştan boş kağıda sizler tekrar çözünüz. 2.adım olarak ders videolarımı izlediyseniz zaten 3.adım sizlere çok kolay gelecektir. Matematik defterinde anlayamadığınız sorular olursa soru-cevap kısmına gönderiniz.

3.ADIMYAZILI SONUÇLARI

BAŞARI